Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

REGULAMIN DOMU WESELNEGO „RAJSKI OGRÓD”

Witamy Państwa w Domu Weselnym „RAJSKI OGRÓD” i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma na celu zapewnić spokój i bezpieczeństwo naszych gości.

 1. Na terenie Domu Weselnego obowiązuje ZAKAZ PALENIA (pokoje gościnne, łazienki, sala bankietowa).

  Palenie dozwolone jest jedynie w miejscu do tego wyznaczonym.

  W przypadku nie dostosowania się do zakazu, Dom Weselny zastrzega sobie prawo do pobrania kary pieniężnej w wysokości 300 zł.

 2. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 16.00 a kończy o godzinie 12.00 dnia następnego.

  Opłata za pobyt przyjmowana jest z góry, najpóźniej w dniu przybycia gości.

  (nie dotyczy gości korzystających z pokoi wynajętych w związku z organizowaną na terenie Domu Weselnego imprezą okolicznościową).

 3. Zachowanie osób korzystających z usług Domu Weselnego nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości.

 4. Posiłki serwowane są w godzinach wcześniej ustalonych z gośćmi. Konsumpcja odbywa się tylko i wyłącznie na terenie sali bankietowej.

 5. Parking jest udostępniony dla gości Domu Weselnego bezpłatnie.

 6. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabrania się używania jakichkolwiek urządzeń elektrycznych, nie stanowiących stałego wyposażenia pomieszczenia.

 7. Dom Weselny nie przyjmuje gości ze zwierzętami domowymi.

 8. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru osoby dorosłej.

 9. Dom Weselny nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie mienia gości.

 10. Gość Domu Weselnego ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić właścicieli lub obsługę Domu Weselnego o wystąpieniu szkody, niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

 11. Dom Weselny zastrzega sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług, w przypadku drastycznego naruszenia regulaminu przez gości


Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy ponownie.Projekt i wykonanie: r4y.pl