Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

pliki/rajski_ogrod/Strony/oferta/oferta2.jpg

Menu weselneWybierając dom weselny „Rajski Ogród” możecie mieć Państwo pewność, że bez względu na charakter imprezy oraz ilość zaproszonych gości, organizacja przyjęcia będzie zgodna z Waszymi oczekiwaniami i życzeniami.

Organizowane przez nas przyjęcia to:

  • wesela do 150 osób

  • chrzciny

  • komunie

  • imprezy okolicznościowe

  • studniówki

  • przyjęcia bankietowe

  • catering

  • bale sylwestrowe

pliki/rajski_ogrod/Strony/oferta/oferta1.jpg

pliki/rajski_ogrod/Strony/oferta/wesela.jpgWesela

Posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu przyjęć weselnych. Uczestniczymy  w najważniejszych chwilach w Państwa życiu, zapewniając doskonałą obsługę, wykwintne menu oraz dekorację. Wesela organizujemy w nowoczesnej, klimatyzowanej sali, mieszczącej 150 gości. Wspólnie z naszymi klientami omawiamy wszystkie szczegóły przyjęcia, nieustannie służąc radą oraz pomocą. Dzięki nam, w czasie uroczystości, Para Młoda może się skupić na najważniejszym dla nich wydarzeniu, nie zaś na detalach organizacyjnych.

pliki/rajski_ogrod/Strony/oferta/chrze.jpgKomunie, chrzciny

Rodzinne imprezy okolicznościowe, takie jak chrzciny czy komunie, cieszą się wśród klientów domu weselnego „Rajski Ogród” coraz większą popularnością. Mając na uwadze różnorodne oczekiwania naszych gości, każde przyjęcie przygotowujemy ze starannym uwzględnieniem ich potrzeb i możliwości.

pliki/rajski_ogrod/Strony/oferta/sylw.jpgStudniówki, bale sylwestrowe

Bale i studniówki organizowane w domu weselnym „Rajski Ogród” to niezapomniane chwile spędzone na zabawie do białego rana. Ten wyjątkowy czas zawsze uatrakcyjniamy doskonałą gastronomią, zapewniając także miłą i życzliwą obsługę. Oferujemy niezwykle atrakcyjne warunki współpracy oraz korzystne ceny.

pliki/rajski_ogrod/Strony/oferta/catering.jpgCatering

Smaczna kuchnia to jeden z ważniejszych czynników udanej imprezy. Dom weselny „Rajski Ogród” oferuje niezwykłe specjały, które pobudzą zmysły oraz wyobraźnię prawdziwego smakosza. Jesteśmy przekonani, że apetycznie przygotowane przez nas potrawy, zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Gotowe dania z naszego bogatego menu dowozimy również do firm i osób prywatnych.

pliki/rajski_ogrod/Strony/oferta/oferta11.jpgProjekt i wykonanie: r4y.pl